Medusa – Niechorze – Apartamenty – Bungalowy – Noclegi

Medusa Niechorze

Medusa – Niechorze – Apartamenty – Bungalowy – Noclegi

O nas

O nas

Robimy wszystko, aby stworzyć dla Was miejsce, w którym sami chcielibyśmy spędzić wolny czas i odpocząć.
 
Nasze miejsce tworzą cztery apartamenty (w budynku głównym) oraz osiem bungalowów rozlokowanych w dużym ogrodzie z basenem.
 

Dlaczego warto?

MEDUSA to miejsce odpoczynku dla całej rodziny. Sami mamy dzieci, dlatego wiemy, jak przystosować obiekt do potrzeb Was wszystkich. W ogrodzie dla najmłodszych czeka basen z brodzikiem, a dla trochę starszych między drzewami rozwieszamy hamaki – to idealne miejsce na relaks!

 

Biegamy i jeździmy na rowerach, dlatego chętnie podzielimy się z Wami sprawdzonymi szlakami i najlepszymi trasami.

 

Przyjeżdżajcie, zapraszamy!

Piszecie o nas

"Polecamy!!Bardzo fajny apartament, z dala od zgiełku i hałasu. Wszystko nowe, urządzone gustownie i funkcjonalnie. Apartament duży,dwupoziomowy przez co każdy może znaleźć miejsce dla siebie. Wieczorem można usłyszeć szum morza, bo w linii…"
Anna P
"Apartament nowy, swietnie zaprojektowany, basen zewnętrzny, parking, ogrodzony teren z brama na pilota, blisko do plaży jak i do latarni, rewelacyjne miejsce do relaksu. Bardzo mily właściciel, na miejscy Pani pełniącą nadzór. Polecam, my napewno wrócimy."
Alicja P

 

Ocena 10/10 – booking.com Ocena 5/5 – google.com

Sprawdźcie sami.

Nasza oferta

Znajdziesz u nas nocleg w jednym z 4 apartamentów lub 8 bungalowów otoczonych dużą ilością zieleni i basenem. Chcesz dowiedzieć się więcej o pokojach?